قفل برقی یوتاب مدل 1093

قابلیت های قفل برقی یوتاب مدل 1093

قفل برقی یوتاب مدل 1093 مانند هر محصولی دارای قابلیت های خاصی بوده که این قابلیت ها در زمان های مختلف دارای کاربرد می باشد. ابتدا این قابلیت ها نام برده و سپس به شرح مختصری در مورد هر یک از آنها خواهیم پرداخت :

الف - از کار افتادن شستی قفل برقی یوتاب مدل 1093   
ب - قرار گرفتن قفل برقی یوتاب مدل 1093 در حالت دائم باز
پ - باز کردن قفل برقی 1093 یوتاب به وسیله ریموت
ت - تعویض توپی داخلی و بیرونی قفل برقی 1093
ث - ریگلاژ و جابه جا شدن توپی خارجی قفل 1093 به صورت افقی و عمودی

الف - از کار افتادن شستی قفل برقی یوتاب مدل 1093   
درصورتیکه لازم باشد شستی قفل برقی یوتاب مدل 1093 از کار بی افتد کلید را از داخل وارد قفل نمودن و سپس کلید را به اندازه 180 درجه به سمت شستی می چرخانیم . بعد از آن کلید را از داخل توپی قفل برقی خارج نموده و مشاهده می نماییم که شستی دیگر کار نمی کند . جهت آزاد نمودن شستی عکس علیات فوق را انجام دهید .

از کار افتادن شستی قفل برقی یوتاب مدل 1093 بیشتر در زمانی کاربرد دارد که افراد یک کلید را با فاصله از درب نصب می نماید تا در صورت دسترسی از خارج ساختمان به قفل برقی فردی نتواند قفل را باز نماید . کاربرد دیگر این فعالیت در درب های پارکینگ دارای جک می باشد که به دلیل فرمان گرفتن باز شدن قفل برقی از مدار فرمان جک به وسیله ریموت نیازی به شستی نمی باشد با این کار ایمنی در درب های پارکینگ بالا رفته به این صورت که اگر کسی ریموت نداشته باشد و از داخل اقدام به خلاص نمودن جک نماید به دلیل عدم عمل کرد شستی نمی تواند درب را باز نماید .

ب - قرار گرفتن قفل برقی یوتاب مدل 1093 در حالت دائم باز
در برخی موارد نیاز می باشد که قفل درب دائم باز بماند این حالت بیشتر در مجتمع های تجاری و در زمان معینی که تردد زیاد است صورت می پذیرد . جهت قرار دادن قفل برقی یوتاب مدل 1093 در حالت دائم باز ابتدا کلید را از داخل درون قفل قرار سپس داده شستی قفل فشار داده و آنرا نگه دارید بعد از آن کلید را به اندازه 180 درجه به سمت شستی می چرخانیم . در این حالت مشاهده می نمایم زبانه قفل از کار افتاده و قفل دائم باز می باشد . جهت خارج نموده از حالت دائم باز عکس عمل فوق را به انجام برسانید .

پ - باز کردن قفل برقی یوتاب مدل 1093  به وسیله ریموت
قفل برقی یوتاب مدل 1093 این قابلیت را دارد تا به وسیله ریموت باز شود البته باید در نظر داشت جهت استفاده از این قابلیت باید قفل برقی ریموت دار یوتاب خریداری شود. قفل های برقی ریموت دار دارای یک فرستنده بوده که در هنگام فشردن دکمه ریموت، فرمان باز شدن به قفل صادر میگردد و نتیجه قفل باز می شود.

ت -تعویض توپی داخلی و بیرونی قفل برقی یوتاب مدل 1093
در صورتیکه به هر دلیل نیاز به تعویض کلید ها و توپی قفل برقی باشد این قابلیت وجود دارد که توپی قفل تعویض شده و نیاز به خرید قفل جدید نمی باشد.
ث -ریگلاژ و جابه جا شدن توپی خارجی  قفل برقی یوتاب مدل 1093 به صورت افقی و عمودی
با توجه به یکسان نبودن شرایط درب های مختلف  جهت نصب و تنظیم راحت تر قفل برقی توسط نصاب میتوان توپی خارجی را در حدود 5 سانتی متر به صورت افقی و عمودی جا به جا کرد.

1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (2 تعداد)

قفل کله گاوی, قفل لاک پشتی, قفل برقی یوتاب, قفل برقی مدل 1093, از کار افتادن شستی قفل برقی

  • بازدید: 252
شرکت یوتاب

اطلاعات تماس

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

عضویت در خبرنامه شرکت